Tigrisszem férfi ásványkarkötő
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
Méret: állítható (16-23 cm csuklóhoz)
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás és Paraméterek
| Méret | állítható (16-23 cm csuklóhoz) |
| ALAPJA | kötél |
| TIGRISSZEM | nyugtató, energia, bátorság, önbecsülés |
| ÓNIX | energia, védő, stabilitás, kitartás, stressz oldó, csonterősítő |
| Ásványok mérete | 8 mm |
| MINTÁZAT | A fotókon bemutató darabok szerepelnek. A megrendelt ásványok mintázata eltérhet a képen látható ásványoktól. |
| CSOMAGOLÁS | A férfi karkötők kis vászon/bőr zsákban érkeznek, így kitűnő választás, ha ajándéknak szánod! |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | állítható (16-23 cm csuklóhoz) |
| ALAPJA | kötél |
| TIGRISSZEM | nyugtató, energia, bátorság, önbecsülés |
| ÓNIX | energia, védő, stabilitás, kitartás, stressz oldó, csonterősítő |
| Ásványok mérete | 8 mm |
| MINTÁZAT | A fotókon bemutató darabok szerepelnek. A megrendelt ásványok mintázata eltérhet a képen látható ásványoktól. |
| CSOMAGOLÁS | A férfi karkötők kis vászon/bőr zsákban érkeznek, így kitűnő választás, ha ajándéknak szánod! |