Páros bátorság növelő, prpblámamegoldó, védelmező vegyes ásványkarkötő
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
Rozsdamentes acél kiegészítők:
MIÉRT JÓ?
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás és Paraméterek
| ALAPJA | kötél, gumis damil |
| ÁSVÁNYOK | |
| ÓNIX | energia, védő, stabilitás, kitartás, stressz oldó, csonterősítő |
| LÁVAKŐ | méregtelenítő, erősíti az izmokat, kötőszövet regenerálódás, vérkeringés |
| JÁSPIS | védő, emésztőrendszer, vérkeringés, stressz oldó |
| TIGRISSZEM | nyugtató, energia, bátorság, önbecsülés |
| Ásványok mérete | 8 mm, 6 mm |
| KARKÖTŐ MÉRETEK | |
| FÉRFI KARKÖTŐ | állítható (18-25 cm csuklóhoz) |
| NŐI KARKÖTŐ | pontos méretedet a megjegyzésben tudod megadni, csuklóméret megadása hiányában 16 cm-es csuklóhoz készítem ez a karkötőt |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | A karkötő kiegészítői rozsdamentes acélból készültek. , tehát nem allergizál, ezért fémre érzékenyek is bátran viselhetik. Minőségi, masszív, nem színeződik, nem kopik. |
| MINTÁZAT | A fotókon bemutató darabok szerepelnek. A megrendelt ásványok mintázata eltérhet a képen látható ásványoktól. |
| CSOMAGOLÁS | A két karkötő logózott ajándék dobozban érkezik. |
| FIGYELEM! | A ásvány ékszerek nem minősülnek gyógyászati eszközöknek, alternatív terápiaként való használata nem helyettesíti a modern orvostudományt, a gyógyszeres kezelést. Betegség esetén kérlek, fordulj a megfelelő szakorvoshoz. (Btk. 187. § ) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| ALAPJA | kötél, gumis damil |
| ÁSVÁNYOK | |
| ÓNIX | energia, védő, stabilitás, kitartás, stressz oldó, csonterősítő |
| LÁVAKŐ | méregtelenítő, erősíti az izmokat, kötőszövet regenerálódás, vérkeringés |
| JÁSPIS | védő, emésztőrendszer, vérkeringés, stressz oldó |
| TIGRISSZEM | nyugtató, energia, bátorság, önbecsülés |
| Ásványok mérete | 8 mm, 6 mm |
| KARKÖTŐ MÉRETEK | |
| FÉRFI KARKÖTŐ | állítható (18-25 cm csuklóhoz) |
| NŐI KARKÖTŐ | pontos méretedet a megjegyzésben tudod megadni, csuklóméret megadása hiányában 16 cm-es csuklóhoz készítem ez a karkötőt |
| EGYÉB INFORMÁCIÓK | A karkötő kiegészítői rozsdamentes acélból készültek. , tehát nem allergizál, ezért fémre érzékenyek is bátran viselhetik. Minőségi, masszív, nem színeződik, nem kopik. |
| MINTÁZAT | A fotókon bemutató darabok szerepelnek. A megrendelt ásványok mintázata eltérhet a képen látható ásványoktól. |
| CSOMAGOLÁS | A két karkötő logózott ajándék dobozban érkezik. |
| FIGYELEM! | A ásvány ékszerek nem minősülnek gyógyászati eszközöknek, alternatív terápiaként való használata nem helyettesíti a modern orvostudományt, a gyógyszeres kezelést. Betegség esetén kérlek, fordulj a megfelelő szakorvoshoz. (Btk. 187. § ) |
Hasonló termékek
Tigrisszem férfi ásványkarkötő
7.590 Ft