Hegyikristály ébredés karkötő
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
|
Medál: 15 mm-es medál, bőrbarát nemesacélból.
Karkötő alapja: 0,8 mm-es poliamid zsinór, amely a makramé technikának köszönhetően egyszerűen állítható, így bármilyen csuklóméretre kényelmesen illeszkedik.
Szimbólum jelentése:
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás és Paraméterek
| KARKÖTŐ ALAPJA | 0, 8 mm-es poliamid zsinór |
| MÉRETE | Állítható (makramé) |
| ÉLETVIRÁG MEDÁL MÉRETE | 15 mm |
| MEDÁL ANYAGA | Bőrbarát nemesacél. Nem allergizál, ezért fémre érzékenyek is bátran viselhetik. |
| HEGYIKRISTÁLY HATÁSA | A tisztaság és szeretet köve, minden más ásvány energiáját és hatását felerősíti. A leghatékonyabb gyógyító kő, szabályozó kvarc, pozitív gondolkodásra hangol, tisztítja az ártó gondolatoktól az elmét és felszabadít a stressz alól. Élénkíti az immunrendszert, összehangolja a két agyfélteke működését, valamint általános gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatással bír. |
| ÁSVÁNYOK MÉRETE | 4mm |
| CSOMAGOLÁS | A karkötőt kártyán küldöm, fóliába csomagolva, ásvány leírással, így tökéletes választás ajándékozás esetén is. |
| FIGYELEM! | A ásvány ékszerek nem minősülnek gyógyászati eszközöknek, alternatív terápiaként való használata nem helyettesíti a modern orvostudományt, a gyógyszeres kezelést. Betegség esetén kérlek, fordulj a megfelelő szakorvoshoz. (Btk. 187. § ) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| KARKÖTŐ ALAPJA | 0, 8 mm-es poliamid zsinór |
| MÉRETE | Állítható (makramé) |
| ÉLETVIRÁG MEDÁL MÉRETE | 15 mm |
| MEDÁL ANYAGA | Bőrbarát nemesacél. Nem allergizál, ezért fémre érzékenyek is bátran viselhetik. |
| HEGYIKRISTÁLY HATÁSA | A tisztaság és szeretet köve, minden más ásvány energiáját és hatását felerősíti. A leghatékonyabb gyógyító kő, szabályozó kvarc, pozitív gondolkodásra hangol, tisztítja az ártó gondolatoktól az elmét és felszabadít a stressz alól. Élénkíti az immunrendszert, összehangolja a két agyfélteke működését, valamint általános gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatással bír. |
| ÁSVÁNYOK MÉRETE | 4mm |
| CSOMAGOLÁS | A karkötőt kártyán küldöm, fóliába csomagolva, ásvány leírással, így tökéletes választás ajándékozás esetén is. |
| FIGYELEM! | A ásvány ékszerek nem minősülnek gyógyászati eszközöknek, alternatív terápiaként való használata nem helyettesíti a modern orvostudományt, a gyógyszeres kezelést. Betegség esetén kérlek, fordulj a megfelelő szakorvoshoz. (Btk. 187. § ) |
Hasonló termékek
Ónix belső erő zsinórkarkötő
3.990 Ft
Holdkő újjászületés karkötő
3.990 Ft
Labradorit megérzés zsinórkarkötő
3.990 Ft